דבר הנשיא

בוגרות ובוגרים יקרים,
הפקולטה לעיצוב הינה מהמובילות והדינאמיות בתחום בארץ ובעולם ובמשך כ- 45 שנות פעילותה, הכשירה מעצבים בעלי תואר ראשון (B.Design ) ותואר שני (M.Desidn) ברמה האקדמית הגבוהה ביותר.
הפקולטה לעיצוב יוזמת פרויקטים ייחודיים וקשרי עבודה ומחקר עם התעשייה, רשויות מקומיות וגופי ציבור שונים ומהדקת שיתופי פעולה בינה ובין הפקולטות האחרות במכון על מנת לחשוף את הסטודנטים ולהקנות להם ניסיון מעשי בתחומים מגוונים כבר במהלך לימודיהם.

חברי הסגל האקדמי של הפקולטה לעיצוב, הינם בעלי מוניטין וניסיון עשיר ורב שנים בתחומי העיצוב והיצירה ונוטלים חלק פעיל במחקר וביצירה, בתערוכות ארציות ובין לאומיות ובפרויקטים הקשורים לתעשייה ולקהילה.
הליווי הצמוד הניתן לסטודנטים במהלך לימודיהם ובדגש על פרויקט הגמר, מאפשר להם להיחשף לחזית העשייה והיצירה וללמוד מניסיונם העשיר והמגוון של חברי הסגל .

לצד הלימודים האקדמיים, הפקולטה מקיימת פעילות ענפה הכרוכה בהקניית ערכים ותרומה לחברה ולקהילה ובמהלך חמש השנים האחרונות, הושם דגש מיוחד על קידום פרויקטים המספקים פתרונות יצירתיים וחדשניים, לבעיות יומיומיות של אוכלוסיות בעלי מגוון של צרכים מיוחדים .

כמו בשנים הקודמות, גם השנה, תערוכת הבוגרים מהווה במה מכובדת ומרשימה להצגת פרי עמלם המשותף של הסטודנטים וחברי הסגל, המקנה חשיפה גדולה ומדגישה את הפיכת העיצוב לחלק אינטגראלי ומשמעותי מפעילות התעשייה, החברה והקהילה.

אני גאה בכם, בוגרות ובוגרים יקרים ומברך אתכם על השתתפותכם ומאחל לכם הצלחה רבה בהמשך דרככם האישית והמקצועית.
בברכה
פרופ' אדוארד יעקובוב
נשיא