המחלקה לעיצוב תעשייתי

לימודי עיצוב תעשייתי הינו  מסע יצירתי של 4  שנים אל עומקו של אחד התחומים החדישים והמרתקים ביותר בענף העיצוב; תחום שלא מפסיק להגדיר את עצמו מחדש ולדרוש מהעוסקים בו הבנה בשלל תחומים, מעבר לאסתטיקה ולעיצוב עצמו: טכנולוגיה, פסיכולוגיה, הנדסת אנוש ועוד.

מסלול לימודי עיצוב תעשייתי במכון מספק את כל זה תוך שמירה על סטנדרטים אקדמיים גבוהים, עידוד האמירה האישית ומתן מסגרת תומכת עם יכולת מוכחת לתת מענה לכל צורך ושאלה.

המחלקה מכשירה מעצבים תעשייתיים מקצועיים בעלי רוח יזמית, ראיה רב תחומית וגמישות מחשבתית שמאפשרים להם לגדול ולהתפתח יחד עם תחום עיצוב המוצר.

אנחנו מאמינים שעל מעצב תעשייתי מוטלת האחריות לספק פתרונות חכמים ומגוונים, בהתאם לדרישות של כל פרויקט ופרויקט. בכדי לבנות רפרטואר שכזה, צריך להתאמן. בדיוק לשם כך אנו מאפשרים ומעודדים את תלמידי המחלקה להתנסות בשלל תרגילים שנועדו לדמות מצב אמיתי הכולל את כל השלבים שעובר המעצב התעשייתי לרבות יצירת קשרים עם התעשייה המקומית, התמודדות עם קבלת משוב מידי, לחצים, עמידה בלוח זמנים וכל הכרוך בפרויקט עיצוב תעשייתי "אמיתי" כשפסגת תרגילי הסימולציה היא כמובן פרויקט הגמר אותו מציגים בוגרי המחלקה בתום הלימודים, בכדי להפגין את הכישורים, הסגנון והיכולות שפיתחו במהלך לימודי עיצוב תעשייתי.