דבר הנשיא

בוגרות ובוגרים יקרים,

סיימתם את תקופת לימודיכם בפקולטה לעיצוב והנכם מצטרפים היום לקבוצה  מכובדת, ההולכת וגדלה, של מעצבים בוגרי המכון הטכנולוגי. לפקולטה לעיצוב מוניטין ויוקרה בארץ ובעולם והיא נחשבת למובילה בקרב בתי ספר לעיצוב במוסדות מקבילים בארץ ובעולם.

הפקולטה יוזמת פרויקטים ושוקדת על פיתוח וחיזוק קשרי עבודה ומחקר, עם התעשייה, רשויות מקומיות וגופי ציבור שונים. בהתאם לחזונו של המכון, מתקיימים שיתופי פעולה בין הסטודנטים לעיצוב לסטודנטים מהפקולטות האחרות במכון, על מנת להקנות להם ניסיון מעשי בתחומים מגוונים כבר במהלך לימודיהם.

חברי הסגל האקדמי של הפקולטה הינם מעצבים ויוצרים בעלי ניסיון רב  ומוניטין בתחומי העיצוב השונים והם משתתפים קבועים בתערוכות ארציות ובינלאומיות ובפרויקטים הקשורים לתעשייה ולקהילה.

לצד הלימודים האקדמיים, הפקולטה מקיימת פעילות ענפה הכרוכה בהקניית ערכים ותרומה לחברה ולקהילה. דגש מיוחד מושם על קידום פרויקטים המספקים פתרונות יצירתיים, חדשניים ומגוונים לבעיות יומיומיות של אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.

תערוכת הבוגרים, המתקיימת מדי שנה, מהווה במה מרשימה להצגה המקצועית של הסטודנטים ועבודות הגמר שהתבצעו בהנחיית חברי הסגל. התערוכה מציגה בפני התעשייה ואנשי המקצוע את הפוטנציאל הרב הגלום בפרויקטים האלה עם הפיכתם לישומיים ואף לפלטפורמה להשקעה בהם במסגרת חברות הזנק.

אני גאה בכם בוגרות ובוגרים יקרים, מברך אתכם  לרגל סיום לימודיכם ומאחל לכם הצלחה רבה בהמשך דרככם האישית והמקצועית.

בברכה,

פרופ' אדוארד יעקובוב

נשיא