עכשיו קוראים
ג'ודית אשר: ספר סקיצות

ג'ודית אשר: ספר סקיצות

[column]

"ניהול מחברת באופן רציף מהווה חלק מהדיסציפלינה שלי כמעצבת, מאיירת, אמנית. מדובר בתרגול יומיומי של מחשבה, תנועה, צבע וצורה, כמעט כמו הסולמות למוסיקאי או המתיחות לרקדן": הצצה למחברת הסקיצות של ג'ודית אשר, מעצבת ומרצה במחלקה לתקשורת חזותית.

ג'ודית אשר, מרצה במחלקה לתקשורת חזותית

[/column] [column]

מחברת הסקיצות מהווה מרחב של מחשבה ועיבוד מידע, כמו גם מחסן של רעיונות, חוויות, טקסטים, משפטים וצלילים. לעיתים משהו נשמע לי מסקרן אך עדיין לא ברור, וההקשר שלו מתבהר רק בדיעבד, ברפרוף מחודש במחברות.

ניהול מחברת באופן רציף מהווה עבורי חלק מהדיסציפלינה שלי כמעצבת, מאיירת, אמנית. מדובר בתרגול יומיומי של מחשבה, תנועה, צבע וצורה, כמעט כמו הסולמות למוסיקאי או המתיחות לרקדן.

הקיום של מרחב תודעתי פיזי שאינו מיועד לקונטקסט מוגדר או לתצוגה חיצונית, מאפשר חירות. התבוננות במחברות מגלה תמות שהעסיקו ומעסיקות אותי עדיין כמו גם צורות גרפיות, נופים ומילים. ערבוב הדברים יוצר מעין לקסיקון מושגים חזותי רב רבדים.

[caption id="attachment_9277" align="aligncenter" width="750"]איברים פנימיים איברים פנימיים[/caption] [caption id="attachment_9278" align="aligncenter" width="750"]בדרך למטע האבוקדו בדרך למטע האבוקדו[/caption] [caption id="attachment_9279" align="aligncenter" width="750"]בוא נלך לאיבוד בוא נלך לאיבוד[/caption] [caption id="attachment_9280" align="aligncenter" width="750"]בוב ו-baseline שוקע בוב ו-baseline שוקע[/caption] [caption id="attachment_9281" align="aligncenter" width="750"]בעקבות אלכסנדר מקווין בעקבות אלכסנדר מקווין[/caption] [caption id="attachment_9282" align="aligncenter" width="750"]דמדומים דמדומים[/caption] [caption id="attachment_9283" align="aligncenter" width="750"]חוף מבטחים חוף מבטחים[/caption] [caption id="attachment_9284" align="aligncenter" width="750"]ללא כותרת ללא כותרת[/caption] [caption id="attachment_9285" align="aligncenter" width="750"]מבט לעבר האיסדר מבט לעבר האיסדר[/caption] [caption id="attachment_9286" align="aligncenter" width="750"]מבט לעבר הר הנגב מבט לעבר הר הנגב[/caption] [caption id="attachment_9287" align="aligncenter" width="750"]קיץ בסנט אגנס, אנגליה קיץ בסנט אגנס, אנגליה[/caption] [/column]
התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.