עכשיו קוראים
המעבדה לאינטרקציה, לשרותכם

המעבדה לאינטרקציה, לשרותכם

[column]

המעבדה לאינטראקציה, שפועלת כבר שנים במכון, עברה לחסות הפקולטה לעיצוב בתחילת שנת הלימודים תשע"ו ולניהול של המחלקה לעיצוב תקשורת חזותית. המעבדה מספקת תמיכה לסטודנטים ולמרצים שמעוניינים לפתח פרויקטים אינטראקטיביים, בין אם במסגרת קורס או עבור פרויקט הגמר.

אילנית דורפמן, עיצוב תקשורת חזותית

[/column] [column]

פרויקטים אינטראקטיביים הנם מולטי-דיסציפלינריים מטבעם, ומצריכים ידע בעיצוב, תכנות, אלקטרוניקה, עיצוב אינטראקציה ולעתים גם ידע בתחומים נוספים. לכל אלו מציעה המעבדה תמיכה טכנית, הנחייה עיצובית ועזרה בפיתוח הרעיון לפרויקט, במסגרת אישית או בקבוצות המשלבות סטודנטים מפקולטות שונות שעובדים יחד כדי להוציא רעיונות לפועל. השתייכותה החדשה של המעבדה לפקולטה לעיצוב מבטיחה שהפרויקט לא רק יעשה את מה שהוא אמור לעשות, אלא גם יהיה מעוצב כראוי.

צוות המעבדה כולל את עמיר מרקוביץ, האחראי על ההיבטים הטכניים, אבישי לפיד, האמון על העיצוב, ואת מיכל בריל, מנהלת המעבדה. כל מי שמעוניין מוזמן להיפגש עם אנשי המעבדה, להתייעץ ולנצל את החלל ואת עמדות העבודה למימוש הפרויקט. המעבדה כוללת אזור בו מתקיימים השיעורים ואזור לעבודה הכולל עמדת הלחמה, כלי עבודה וציוד מתאים.

בסמסטר זה, המעבדה מקיימת שלושה קורסים: שתי כיתות של קורס חובה בשם "עיצוב אובייקטים אינטראקטיביים" המיועד לסטודנטים בשנה ד' במחלקה לעיצוב תקשורת חזותית, וקורס בחירה בשם IDHO) – Interactive Design Hands On) שפתוח לסטודנטים מכל הפקולטות והמחלקות במכון. בקורס זה הסטודנטים מהדיסציפלינות השונות מוזמנים להיפגש, לייצר שיתופי פעולה ולעבוד תוך הפרייה הדדית ושימוש במיומנויות שכל אחד מביא עמו מהמחלקה שלו.

 

המעבדה לאינטראקציה
בניין 6, חדר 113
פתוח כל יום 12:00-13:00
ניתן לקבוע פגישה כאן.

[/column]
התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.