עכשיו קוראים
חממת המעצבים

חממת המעצבים

בבניין מגניב על הגבול שבין נווה צדק לפלורנטין, נפתחה לאחרונה יוזמה חדשנית למעצבים צעירים. "פונקט אקסלרייטור" היא חממה לטיפוח סטודנטים מוכשרים מרגע סיום לימודיהם בתחומי עיצוב הפנים, תקשורת חזותית, עיצוב תעשייתי ואדריכלות.

מערכת כולעיצוב

בבניין מגניב על הגבול שבין נווה צדק לפלורנטין, נפתחה לאחרונה יוזמה חדשנית למעצבים צעירים. "פונקט אקסלרייטור" היא חממה לטיפוח סטודנטים מוכשרים מרגע סיום לימודיהם בתחומי עיצוב הפנים, תקשורת חזותית, עיצוב תעשייתי ואדריכלות. מאחורי הפרויקט עומד אדיר זקן, הבעלים של סטודיו פונקט עיצוב פנים לעסקים, המתמחה בעיצוב פנים לחנויות, משרדים ומרפאות.

שולחנות העבודה

מה עומד מאחורי ההקמה של האקסלרייטור?

מאז ומתמיד היה לנו חלום להקים מקום שמאפשר למעצבים צעירים לצמוח. מקום בו תיווצר קהילה של אנשים מקצועיים בתחום העיצוב. מכל אחד אפשר ללמוד משהו. בתוך קבוצה של מעצבים מכל התחומים שעובדים ביחד בחלל אחד יוכלו להתפתח שיתופי פעולה מעניינים. בנוסף, כל מי שמשתתף ב'אקסלרייטור' מתחייב לקחת חלק בפרויקטים שהם תרומה לקהילה. התרומה לקהילה ולאזור הם קו מנחה במיזם.

כניסה לחלל העבודה

מי הם המשתתפים באקסלרייטור?

מעצבים ומעצבות צעירים שהתחילו את דרכם המקצועית העצמאית ולא רוצים לעשות את הדרך הזו לבד. מעצבים שמחפשים מקום לעבוד בו אבל ישמחו שיהיו נוכחים בו אנשים מקצועיים נוספים שיוכלו לסייע כשצריך, בדומה לסדנאות שישנן במכללה. בחממה ישנו צוות מקצועי שנותן מענה על שאלות ובעיות שצצות. השכרת השולחן ניתנת לכל מעצב לתקופה של עד 24 חודשים, מכיוון שהחממה רוצה לתת הזדמנויות לאנשים חדשים. קיימת תקופת ניסיון ואם שיתוף הפעולה מתנהל בהצלחה, המעצבים יוכלו לקבל עבודה בחזרה מהסטודיו.

חדר ישיבות

אילו כלים אתם מציעים למשתתפים?

המעצבים/ות שעוברים את תהליך הסינון ובוחרים להיות חלק מהאקסלרייטור מקבלים:
שולחן עבודה אישי שזמין עבורם כל יום, כל היום.
ספריית חומרים עשירה, שהסטודיו אסף במרוצת השנים.
תמיכה בתוכנות מקצועיות: שרטוט, תלת מימד, הדמיות, גרפיקה ועוד.
מנטורינג מקצועי; החל מבניית הצעת מחיר דרך גיבוש קונספט עיצובי ועד יום צילום הפרויקט עם סיומו.
מנטורינג עסקי; שיווק, מכירות ניהול לקוחות וגבייה.
קשרים וקישורים לאנשים בעולם העיצוב ולבעלי מקצוע טובים ואמינים.

המבנה. בין נווה צדק לפלורנטין

טיפים לסטודנטים/ות שנמצאים לקראת סיום התואר?

אל תפחדו לקפוץ למים ולנסות דברים מחוץ לתחום הנוחות שלכם. אנשים חכמים מאיתנו אמרו בעבר: מי שחושב שהוא יצליח ומי שחושב שהוא לא יצליח, שניהם צודקים. תאמינו בעצמכם וביכולות שלכם.

לפרטים נוספים על חממת המעצבים כתבו ל: adir@punkt.co.il
ההשתתפות בפרויקט כרוכה בתשלום חודשי.
לאתר הפרויקט

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.