ירון חולין: ספר סקיצות

הצצה לספר הסקיצות של המעצב ירון חולין, מרצה במחלקה לתקשורת חזותית במכון הטכנולוגי חולון. בין עבודותיו: שוגי לקורנפלקס תלמה, הגמדים האהובים של שטראוס, דובון הוויטמינים של אלטמן ורבים נוספים.

ירון חולין, מרצה לתקשורת חזותית

ספר הסקיצות שלי הוא דיאלוג מתמיד בין מילים לרישומים. לא תמיד מובנות ולא תמיד רלוונטיים. כאלה שיישארו שם לתמיד, ואלה שאולי יום אחד יהפכו למשהו שווה במיוחד.

פסטה ריקו

פסטה ריקו

קרקס לוח שנה

קרקס לוח שנה

כמו הבויידם, אתה עומד על כיסא ודוחף פנימה בכוח את הבגדים הישנים שחבל לזרוק. להפתעתך, בין כל השמעטס, אתה שולף את הסוודר ההוא, הממש מגניב והלא ממש אופנתי, שהגעגועים אליו הופכים את הרגע הזה למרגש וכמעט מכונן… “הרי זה בדיוק מה שחיפשתי!”

אלה

אלה

ספר אבוש

ספר אבוש

עבורי ספר סקיצות הוא משטח עבודה, על גביו ערימות של חומרי גלם הופכות למנות שמוגשות ללקוח. במטבח שלי הכל עובד אינסטנקטיבית. המידות הן תמיד בערך, הזמנים הם לרוב, פחות או יותר, אבל התוצאה חייבת להיות מדויקת לחלוטין. אין מתכון ספציפי שמוביל אותי בתהליך. זה קורה תוך כדי תנועה.

מיתוג לבייגל בייגל

מיתוג לבייגל בייגל

מיתוג לבייגל בייגל #2

מיתוג לבייגל בייגל #2

בייגל בייגל

בייגל בייגל

אני מרשה לעצמי להשתגע ולטעות, כי שם קורים הדברים הכי מעניינים. אומרים שמרוב עצים לא רואים את היער, אבל כשאני מסתכל בתוך ספר הסקיצות, על אוסף העצים הזה שוב ושוב ושוב ושוב, דווקא שם, אני מצליח להבחין באותו עץ מסכן, מתחתיו קברו את האוצר.

מסעדת רוקח בנמל

מסעדת רוקח בנמל

מסעדת רוקח מול הים

מסעדת רוקח מול הים

יקבי רקנאטי

יקבי רקנאטי

נייקי קניון רעננה

נייקי קניון רעננה

5 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *