עכשיו קוראים
מאי גרוס / Who's a Good Boy?

מאי גרוס / Who's a Good Boy?

אני מאי גרוס, בת 26 מהרצליה. כרגע גרה בחולון ולומדת בשנה ג' במחלקה לתקשורת חזותית ב-HIT. אני אוהבת בעיקר עיצוב UX ו- UI, אבל נהנית גם משאר הנישות בתחום. 

אני אוהבת לאייר, זה כיף במיוחד עם מוסיקה ברקע, מעיין תרפיה. לחבר שלי יש כל מיני רעיונות מטופשים ומצחיקים ואני מאיירת אותם מה שמצחיק הרבה אנשים, אז זה תמיד כיף. חוץ מזה, שמתי לב שהכלב שלי, ג'ון (שהוא שד טזמני בעצם), הוא גם מקור השראה להרבה מהאיורים שלי.

הקומיקס למדור נוצר כחלק משבוע הסדנאות של תחילת שנה ג׳. בסדנה של תמיר שפר  עם פרופ. הנריק דורגטן מקאסל, גרמניה, לקחנו סיפור מהחיים שלנו והקצנו אותו ככה שהפך למצחיק במקום דרמטי. הקומיקס מספר על היום שבו אימצתי את הכלב שלי. חשבתי לאמץ במשך תקופה ארוכה, רציתי למלא איזשהו חלל. כשראיתי את ג׳ון, ישר ״ננעלתי״ עליו וחשבתי שיש לי מספיק ניסיון עם כלבים, ששום דבר לא ממש יפתיע אותי או יתפוס אותי לא מוכנה. כבר ביום הראשון הוא תקף את אחי הגדול ואת אבא שלי. תודה לאל כולם בסדר אבל זה היה מאוד לא נעים… עברנו (ואנחנו עדיין עוברים) תהליך ארוך כדי שג׳ון ירגיש בנוח עם אנשים וכדי שאנשים ירגישו בנוח איתו. למרות הקושי, ג'ון הוא כלב מדהים ואני כל כך שמחה שהוא איתי.

קומיקס זו דרך ביטוי מגניבה  בעיני, כי היא מאפשרת להעביר סיטואציה מסוימת עם כל הרגשות והפרטים הקטנים שלרוב לא עוברים רק במילים. זה ממש נחמד שאני יכולה ליצור משהו שגורם לאנשים לעצור, להסתכל, אולי אפילו לחייך. 

.mai.g.designs@ – עמוד עיצובים באינסטגרם

https://www.behance.net/maigro8521 – פורטפוליו בביהאנס

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.