עכשיו קוראים
מה קורה השבוע 19/5-25/5

מה קורה השבוע 19/5-25/5

ביום שלישי, יערך מפגש עם האמנית מיה בלוך בסטודיו בדרום תל-אביב, וברביעי יום המוזיאונים הבין-לאומי יתקיים תחת הנושא "מוזיאונים כמוקדי תרבות – העתיד של המסורת". מוזיאון חיפה לאמנות, מוזיאון תל אביב לאמנות, מוזיאון לאמנות האסלאם ועוד עשרות מוזיאונים ברחבי הארץ פתוחים ללא תשלום!

מפגש עם האמנית מיה בלוך

במסגרת מפגשי אמן ימי שלישי בסטודיו לשיעורי ציור ואיור, אנו שמחים לארח את מיה בלוך שתראה ותשוחח על עבודותיה. בלוך היא ציירת ורשמת העובדת עם גרפיט, אקריליק, עטים ועוד. בעבודותיה מופיעות לרוב דמויות. דרך התיאור של בלוך עולות שאלות על מערכות היחסים ביניהן והמצב הפנימי שלהן. דמויותיה מבוססות על תצלומים משפחתיים של זרים, אך לא על פי המונח המסורתי של "דיוקן" אלא כגופים מופשטים. יצירותיה נותנות ביטוי לדחף "להרוס" את הדמויות שאותן היא מציירת, בעודה "מוחקת" את התווים הספציפיים בעזרת צבע או קווקווים, כך שהחומריות של הציור הופכת למרכיב מרכזי בעבודות.

21/5 | יום שלישי | 19:00-21:00

שיעורי ציור ורישום | רבנו חננאל 14 | תל-אביב

הכניסה חופשית

לאיוונט בפייסבוק


יום המוזיאונים הבין-לאומי מאי 2019

איגוד המוזיאונים הישראלי והמוזיאונים השונים ברחבי הארץ מזמינים את הציבור הרחב לבקר בעשרות מוזיאונים ללא תשלום לרגל יום המוזיאונים הבין-לאומי. השנה יום המוזיאונים הבין-לאומי יהיה בסימן המוזיאון כחממה תרבותית-העתיד של העבר. נושא זה נבחר במטרה להפנות זרקור אל תפקידם החשוב של המוזיאונים בשימור המסורת, העברתה מדור לדור והתאמתה לדור העתיד. במסגרת יום זה יתקיימו במוזיאונים השונים מגוון פעילויות ייחודיות בהשראת הנושא השנתי הנבחר. כמו כן, יתקיימו סיורים מיוחדים והדרכות, מפגשי שיח, חשיפה לתערוכות חדשות ולמיצגים ייחודיים, פעילויות לילדים, סדנאות יצירה ועוד.

מוזיאון ישראל ירושלים, צילום אמיר רונן

23/5 | יום רביעי | מוזיאונים ברחבי הארץ

לרשימת המוזיאונים הפתוחים ללא תשלום


ליצירת קשר: יוליה

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.