עכשיו קוראים
מה קורה השבוע 24-30/3

מה קורה השבוע 24-30/3

פצ'ה קוצ'ה חוזר ביום ראשון ושני עם הרצאות קצרות מכל תחומי היצירה, אירוע "אות האיש ההולך לאקטיביזם 2019" ברביעי. ביום שישי תערך במוזיאון העיצוב חולון שיחה בין מיה דבש ובין מעין גולדמן. אל תחמיצו!


הרעיון של פצ'ה קוצ'ה הוא פשוט – להביא את מה שיסעיר מחר את עולם האמנות, התרבות והיצירה כבר היום, ולעשות את זה בלי אף מילה מיותרת. מה זה אומר? 9 מציגים מכל תחומי היצירה. לכל אחד שש דקות ו-40 שניות. חלק יצחיקו, חלק ינגנו, חלק יציגו עבודות וטכניקות וחיבורים והמצאות. כולם יהיו לגמרי בלתי נשכחים.

פצ'ה קוצ'ה

עיצוב: דניאל ויינברג

24/3 – 26/3 | 19:30, 22:15
היכל התרבות, תל אביב
כניסה: 40 כרטיס רגיל
לאיוונט בפייסבוק


זו הפעם השנייה בה מוענק אות "האיש ההולך" לאקטיביזם. היוזמה נועדה להוקיר ולהעלות על נס את פועלם של אלו המעמתים את סדר העדיפויות הלאומי והתקשורתי עם הלוקאלי. להריע לאלו הפועלים מתוך מחויבות טוטאלית ובלתי מתפשרת. אינדיבידואליסטים המקדישים את חייהם לשינוי ועשייה בתחומים, שלרוב האנשים נראה כבלתי אפשרי ובעיניהם הוא בלתי נמנע. אירוע "אות האיש ההולך לאקטיביזם 2019" הינו פרויקט משותף לבית העיר, מגזין timeout ויוצריו של האיש ההולך; איתן ברטל (ראש המחלקה לתקשורת חזותית) ואילן גולדשטיין.

אות "האיש ההולך" לאקטיביזם 2019

אות "האיש ההולך" לאקטיביזם 2019

יום רביעי | 27/3 | 20:00
בבית העיר, ביאליק 27, תל אביב
הכניסה חופשית
לאיוונט בפייסבוק


שיחה בין מיה דבש, האוצרת הראשית של מוזיאון העיצוב חולון ומעין גולדמן העוסקת בספרות, מגדר, אמנות, תרבות פופולרית ואופנה (ללא חלוקה היררכית ביניהם). במהלך העשור האחרון עבדה גולדמן כסטייליסטית, מעצבת תלבושות לאמנות ולמחול, אוצרת של פרויקטים ויזואליים שונים וכתבת אופנה. כיום היא דוקטורנטית בבית הספר למדעי התרבות באוניברסיטת תל-אביב ומפרסמת מסות ומאמרים בפלטפורמות כדוגמת אלכסון, הארץ, וכתבי עת אקדמיים. באלה היא משתדלת לשלב בין התיאורטי, לאסתטי, לאישי (מאוד).

שיחה בין מיה דבש ובין מעין גולדמן

צילום מימין שרון דרעי צילום משמאל אסף עיני

יום שישי | 29.3 | 12:00
מוזיאון העיצוב, חולון
כניסה: 45 שח כרטיס רגיל
לאיוונט באתר

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.