עכשיו קוראים
מה קורה השבוע 30/6-6/7

מה קורה השבוע 30/6-6/7

עם סיום השנה האקדמית, תתקיים תצוגת האופנה השנתית של שנקר ביום רביעי ובמוזיאון אשדוד ממשיכים להציג את אוסף העבודות של ישראל מקוב בסדרה של תערוכות על אמנות עכשווית, בהצלחה לכולם בהגשות!

המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר – תצוגת גמר 2019

הנה הם באים: הצטרפו לבוגרי ובוגרות המחלקה לעיצוב אופנה לשנת 2019 אשר יחשפו את קולקציות הגמר שלהם ב-2 תצוגות אופנה מרהיבות ומעוררות השראה. לאחר 4 שנות לימוד מלאות ומסעירות, בהן הבוגרות והבוגרים הוכשרו בתכנים מקצועיים ותרבותיים, הם יציגו את פסגת עבודתם ויספקו הצצה לדור העתיד של האופנה הישראלית והבינלאומית.

03/07 | יום רביעי | 20:00 | 22:00נ

האנגר 11 | נמל תל אביב

כרטיס כניסה: 225 ש"ח

לאיוונט בפייסבוק

לרכישת כרטיסיםליליאן קלאפיש, וטליה ישראלי – עבודות מאוסף ישראל מקוב

שיתוף פעולה של מוזיאון אשדוד לאמנות עם האספן ישראל מקוב, הוליד סדרה של תערוכות שיוצגו בגלריית האוסף של המוזיאון. התערוכה הנוכחית, השנייה בסדרת תערוכות זו, מפגישה  שתי יוצרות מרתקות בציור המקומי: ליליאן קלאפיש, ציירת ותיקה הפועלת בארץ הַחֵל בסוף שנות ה-60, וטליה ישראלי, ציירת עכשווית בולטת שעיקר פועלה בעשור האחרון. המפגש מבקש להאיר מהלך בין-דורי בציור הישראלי ולשרטט קווי מִתאר למסורת מקומית מתהווה, המשתקפת מהפרט אל הכלל בעבודתן של יוצרות חשובות אלה. אוסף האמנות ע"ש נירה מקוב ז"ל הוא אוסף פעיל ודינמי, שאופיו מתגבש ביחס לשדה האמנות הישראלי העכשווי.

פתיחה: 15/6

נעילה: נובמבר

אוצרות: עדי הרוש ודפנה גזית

מוזיאון אשדוד לאמנות |  דרך ארץ 8 | אשדוד

כרטיס כניסה למוזיאון: 30 ש"ח

לאתר המוזיאון

ליצירת קשר: יוליה

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.