עכשיו קוראים
מה קורה השבוע 7/4-13/4

מה קורה השבוע 7/4-13/4

ביום ראשון מגיעים למכון הטכנולוגי חולון אורלי טסלר ואיתמר מנדלוביץ להרצאה במסגרת הקורס שנדלירים. ביום שלישי נפתח Pop-up museum TLV, אירוע חדש מסוגו בישראל – בניין מלא באמנות רחוב שתיכף ייהרס, וביום חמישי חוזרת תערוכת לה-קולטור והשנה הנושא המרכזי הוא – מדבר.


ביום ראשון מגיעים למכון הטכנולוגי חולון HIT במסגרת קורס שנדלירים, אורלי טסלר ואיתמר מנדלוביץ שהקימו את טסלר מנדלוביץ', סטודיו לעיצוב בתל אביב העוסק בפיתוח חומרים ועיצוב מוצר בתחום עיצוב פנים, אופנה ותעשייה, כולכם מוזמנים.

הרצאה של אורלי טסלר ואיתמר מנדלוביץ

ספסל נינוח, אורלי טסלר ואיתמר מנדלוביץ

7/4 | 14:00
המכון הטכנולוגי חולון | בניין 6 כיתה 300
הכניסה חופשית


אירוע חדשני וראשון מסוגו בישראל ומטרתו לאסוף תחת בניין אחד עשרות אמנים צעירים ולתת במה לאמנות ויצירה בועטת, בדגש על תרבות הסטריט ארט והגרפיטי שלא תמיד מקבלת חשיפה במוסדות האמנות הקלאסיים. כ- 90 אמנים צעירים ישתלטו על הבניין ויכסו את קירות הדירות והחללים הציבוריים בבניין באמנות צעירה ועכשווית לאחר שבוע – הבניין ייהרס ואיתו כל היצירות שכיסו את קירות הדירות הבניין שבו תיערך התערוכה הוא בניין המיועד לתמ״א 38 האירוע בשיתוף עם חברת ״אנשי העיר״ אשר תרמה את הבניין לטובת הפרויקט.

Pop-Up museum TLV


עיצוב הפוסטר עמית גרינברג

9/4-13/4 | 11:00-22:30
קליי 18, תל-אביב
אוצרות: יערה זקסה
כניסה חופשית
לאיוונט בפייסבוק


כבכל שנה, קצת לפני חג הפסח, יוזמת לה-קולטור תקיים את תערוכת האמנות הגדולה והשנתית שלה שתתפרס על פני סופ"ש שלם, בו יוצגו וימכרו יצירות אמנות, קדרות וקעקועים בנושא: מדבר.  בתערוכה יציגו כ-120 אמניות ואמנים צעירים ומבטיחים, חלקם מוכרים וחלקם וקצת פחות. יוזמת לה-קולטור דוגלת בהנגשת אמנות לקהל הרחב וחשיפתו ליוצרים מקומיים ולפיכך יוצרת שת״פים עם מעצבות ומעצבים ישראלים על מנת לייצר קולקציות המיועדות לתערוכה במסגרת הקונספט שלה.

LaCulture – Desert – Passover edition

לה קולטור בנושא מדבר מהדורת פסח 2019

11/4-13/4 | 18:00-23:00
מזא"ה 9 | גלריה מזא"ה 9, תל אביב, בית הצעירים של תל אביב-יפו
אוצרות: איתי בלאיש
הכניסה חופשית
לאיוונט בפייסבוק

ליצירת קשר: יוליה

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.