עכשיו קוראים
ניסוי וטעייה

ניסוי וטעייה

[column]

המחלקה לעיצוב תעשייתי, הפקולטה לעיצוב, במכון טכנולוגי חולון, מתארחת בגלריה פריסקופ. התערוכה "ניסוי וטעייה" חושפת את 'מאחורי הקלעים' של עבודות הגמר של בוגרי המחלקה קיץ 2016. חוש הומור, שעשוע, התלבטויות, משחקיות, חיפוש, גילויים חדשים – כל אלה הופכים ליצירה.

גלינה ארבלי, אוצרת התערוכה ומרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי

[/column] [column]

אנחנו שמחים להזמינכם לתערוכה "ניסוי וטעייה" שתפתח בגלריה פריסקופ בשבת הבאה ה 28.1.17 בשעה 13:00 בצהרים. בתערוכה תציג קבוצת בוגרים טרייה שסיימה את לימודיה בקיץ 2016 אובייקטים מתוך תהליך הפיתוח של פרויקט הגמר שלהם. אנו מבקשים לספק הצצה אל מאחורי הקלעים של כל פרויקט, אל הדרך שבה הברווז הופך לברבור. ניתן לראות שגם הברווז יפה ומעניין בדרכו להפוך לברבור.

[caption id="attachment_6402" align="aligncenter" width="745"] אדווה דיין. צילום: נמרוד גנישר[/caption]

לרוב אנחנו פוגשים מוצרים במצב הסופי, הסגור והמוחלט שלהם. כל מצב סופי כזה טומן בחובו עולם מלא, עשיר ומגוון של מודלים, ניסיונות מחקר, דרכם עולות שאלות ונבדקים גבולות. ניסיונות חיפוש אלו אחר הצורה האחת, המדויקת והמתאימה ביותר עבור המוצר והשימוש לו הוא יועד אינם נחשפים בדרך כלל לקהל הרחב.

[caption id="attachment_6445" align="aligncenter" width="745"] עמרי פישר. צילום: עמרי פישר[/caption]

בתערוכה זו בה מוצגים מודלים בנקודות זמן שונות בתהליך הפיתוח של פרויקטי גמר נבחרים של המחלקה לעיצוב תעשייתי. בחרנו לפתוח כאן את הדלת אל עולם של ניסוי וטעייה, חיפוש ובחירה שעברו חפצים שונים לפני שהם קיבלו את זהותם וצורתם הסופיים. מודלים אלו מציגים צמתים, גילויים, התחבטויות בתהליך פיתוח המוצר. ניתן לראות דרכם משחקים, ניסיונות והשתעשעויות בחומר, בחירות שלא נלקחו, ואפשרויות שלא הגיעו אל קו הסיום.

[caption id="attachment_6398" align="aligncenter" width="745"] הזמנה לתערוכה "ניסוי וטעייה"[/caption]

משתתפים:

אלברט בר, אשרי נטע, בנאי רותם, בר איתי, בר סיני גיא, דיין אדווה, הרוש שגיב, וייסמן דפי, סולל רם, פישר עמרי, פורת אורי, פרייברג עמוס, קרמר מאיר, שפרן שגיא.

עיצוב התערוכה: גלינה ארבלי ופסח כהן

ניסוי וטעייה

גלריה פריסקופ
בן יהודה 176, תל אביב

ב'-ה' 17:00-20:00
ו', שבת 11:00-13:00

פתיחה: 28.1.17
נעילה: 25.2.17

[/column]
התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.