עכשיו קוראים
ספר סקיצות: אנג'ליקה ליבשיץ

ספר סקיצות: אנג'ליקה ליבשיץ


אנטומיה, דיוקנאות, שלדים ואסטרונאוטים הם רק חלק מהאוצרות שתמצאו בספר הסקיצות של אנג'ליקה ליבשיץ, סטודנטית שנה ד' במחלקה לעיצוב פנים במכון הטכנולוגי חולון. כל מה שצריך זה עט 0.3, רפידוגרף, קצת צבעים והמון כישרון.

איך התחלת לאייר?
מאז שאני זוכרת את עצמי אני מחזיקה מכחול או עיפרון ביד ומאיירת. כבר מגיל עשר התחלתי ללמוד ציור באופן מקצועי עם מורה פרטי שלימדה אותי טכניקות ציור מורכבות.

עולם עתידני מאויר בעט 0.4
לב אנטומי. איור בעט 0.05


ומשם זה המשיך להתפתח.

די מהר האמנות הפכה לחלק בלתי נפרד מחיי. בגיל 14 השתתפתי בתערוכה הראשונה שלי בתור מציגה, אירוע מכונן ומרגש. בהמשך רכשתי טכניקות נוספות והתחלתי לעבוד עם צבעי שמן ואקריל על קנבסים ומשטחים גדולים. מאיורים פשוטים יחסית התקדמתי לציורי טבע דומם ודיוקנאות.

לב מכני איור בעט 0.4
לב מכני איור בעט 0.4 וצביעה בפוטושופ
פורטרט בעט 0.3 ומכחול אקריל לבן דק

כיום אני מציירת, מאיירת ועושה ציורי קיר במסעדות ובתי עסק שונים. זה התחיל מסקיצות וציורים בהשראת ספרים, מגזיני עיצוב וסקיצות השראה ואווירה לפרויקטים בלימודים והמשיך לדיוקנאות בעט שחור בלבד.

מארינה
ספיר
סקיצות בהשראת הספר "הערים הסמויות מעין"
איור של נוף

מהי טכניקת האיור האהובה עלייך כיום?
בשונה מהעבר, בשנים האחרונות עברתי מציורי מכחול לציורי גיר במימדים גדולים ולאיורים בעזרת רפידו גרף ועט 0.4 בלבד. בחלק מהסקיצות השתמשתי בטכניקת נקודות, שזה בגדול אוסף של מלא מלא נקודות שיוצרות אשליה של כוכבים קטנים בחלל. זה המון עבודה וזה לוקח הרבה זמן אבל אני פשוט מאוהבת בזה.

איורי אסטרונאוטים
איורי אסטרונאוטים עט 0.3
איור בעט וצבעים

ומה מבחינת נושא? מה הנושאים המועדפים עלייך לאיור?
אני ממש אוהבת את החלל. אני מוצאת כל מיני תמונות של אסטרונאוטים ונותנת להן פרשנות משלי. עוד נושא חביב עליי הוא נושא האנטומיה, אני לוקחת תמונות של איברים אמיתיים והופכת אותן לסקיצה שחור לבן עם עט.

שלד מחולק לבשר ועצמות, עט 0.4
אינסטגרם ואיור

ליצירת קשר: עדן ירוחים

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.