עכשיו קוראים
ספר סקיצות / אתי רחמימוב

ספר סקיצות / אתי רחמימוב

ספרי לנו על עצמך.

אני אתי רחמימוב, בת 23 מעפולה. מאז ומתמיד אני זוכרת את עצמי מציירת בשיעורים. היום כשאני מציירת אני עובדת עם מוזיקה, זה חלק בלתי נפרד מתהליך היצירה שלי.
אני אוהבת לצייר בעיקר פורטרטים. בעיני זה הכי מגוון כי לכל אדם יש מבנה פנים ייחודי – עיניים משלו, אף ופה משלו. אף פעם לא משעמם.

איזה מקום יש לספר הסקיצות בחיי היומיום שלך?

ספר הסקיצות הוא מקום מפלט עבורי ביומיום. שם אני יכולה לפרוק את כל רגשותיי ותחושותי, לנסות דברים חדשים ולתת את הטאצ' האסתטי שלי לדברים שאני רואה ומושכים את תשומת ליבי.

שתפי אותנו בסקיצה שאהבת במיוחד.

הפרה המתוקה גרטרוד- עבודה שנוצרה לגמרי במקרה. בדרך כלל אני לא נוטה לצייר חיות, בעיקר לא בצבע ובטכניקה שהיא לא גרפיט או פחם. באותו הרגע פשוט עלה בי רצון לצייר פרה, שהיא אחת החיות האהובות עליי. הסקיצה הזו גרמה לי לצאת מאזור הנוחות מבחינת הקומפוזיציה והצבעוניות, ובסופו של דבר אהבתי מאוד את התוצאה, היא יצאה מתוקה לדעתי. אני שומרת אותה ליד המיטה שלי והיא מנחמת אותי ומזכירה לי שהכל בסדר.

הפרה גרטרוד

באיזו טכניקה את עובדת?

אני לא נוטה לדבוק בטכניקה אחת. אני אוהבת לגוון ולהתנסות במגוון רחב של טכניקות.
יחד עם זאת, שום דבר לא מצליח להעביר אני מה שאני רוצה ליצור כמו רישום פורטרטים עם עיפרון גרפיט פשוט ודף מעט מחוספס בשביל הטקסטורה.

באיזה ספר סקיצות את משתמשת?

אני אוהבת מחברות בגודל A5 עם כריכה קשה. הגודל הזה נייד ואני יכולה לשאת איתי את הספר לכל מקום כך שיש לי חופש תנועה ויצירתיות. כיוון שאני ממלאת מחברות מהר מאוד, אני תמיד דואגת שיהיה לי מלאי זמין. לעיתים אני עובדת גם על דפים בודדים מחוספסים.

אינסטגרם: https://www.instagram.com/etieatsworld

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.