עכשיו קוראים
ספר סקיצות: ליאן ברונשטיין

ספר סקיצות: ליאן ברונשטיין

ליאן ברונשטיין, בוגרת עיצוב אופנה בשנקר, מאיירת, מציירת על קירות ומעצבת גרפית, לוקחת אותנו לטיול בסיני ובעולמות סוריאליסטיים ומינימליסטיים.

ספרי לנו קצת על עצמך.

היי, אני ליאן ברונשטיין, בוגרת עיצוב אופנה בשנקר. כמה שנים אחרי סיום הלימודים חייתי בסין ובברלין, שם עבדתי בתחום האופנה.
ברלין הייתה השראה אדירה עבורי, ושם הבנתי שהאהבה הכי גדולה שלי היא איור. בזמן הזה עלה לי רעיון למוצר יצירה מגניב שעיצבתי ובעקבותיו חזרתי לארץ ופתחתי את העסק שלי COMMON LOON STUDIO יחד עם שותף עסקי.
היום אני מתגוררת ביפו. תחומי העיסוק שלי דינמיים ומגוונים – אני מאיירת, מציירת על קירות ומעצבת גרפית פרילנס, עובדת על פרויקטים מעניינים של מיתוג עם אנשים מכל מיני תחומים כמו מסעדות ואופנה וגם עם אנשים פרטיים.
בתקופה האחרונה אני מתמקדת בלימוד עצמי של אנימציות קצרות ומושן ובהרחבת הידע בכל הקשור לעבודות דיגיטליות.

ליאן ברונשטיין. COMMON LOON STUDIO

איזה מקום יש לספר הסקיצות בחיי היום-יום שלך?

בשנים האחרונות ספר הסקיצות העיקרי שלי הוא אייפד פרו. מאז שהתחלתי לעצב גיליתי את העולם הדיגיטלי והתמכרתי!
עולם הציור הדיגיטלי נפתח בפני וגרם לי לפתח את כישורי הציור שלי, להתנסות בטכניקות שונות, לגבש שפה עיצובית חדשה ולהגיע למקומות נפלאים (:
ספר סקיצות הוא המקום בשבילי לחקור את העולמות שאני אוהבת ולשלב ביניהם, ומהם ליצור את העולם שלי, עולם סוריאליסטי ומינימליסטי המורכב בעיקר מאדריכלות, ממים ומציפורים.

אדריכלות, מים וציפורים.

הראי לנו סקיצה שאת אוהבת במיוחד וספרי לנו עליה קצת.

אלה שתי סקיצות שעשיתי בסיני לפני ארבע שנים בערך. זו הייתה הפעם הראשונה שלי בסיני, ואני חושבת שזו הייתה נסיעה שהשפיעה עליי מאוד ונתנה לי השראה לסגנון הציור שלי היום.
סיני ממש הקסימה אותי – האדריכלות, המבנים הנטושים עם הבריכות הריקות מול הים והשקט, עוררו בי הרבה רגשות. זה היה טיול מאוד משמעותי עבורי, ואחרי הסקיצה הזו הגיעו איורים נוספים שהתפתחו מאותו הסגנון אבל תמיד נשארו בהם המינימליזם והמסתוריות של סיני.

סיני. נסיעה שהשפיעה עליי מאוד ונתנה לי השראה לסגנון הציור שלי היום.

באיזו טכניקה את משתמשת?

באיור הדיגיטלי ובאנימציות אני משתמשת ב-Procreate, אפליקציה אדירה לאייפד, וגם בפוטושופ. אני מתנסה בכל פעם עם מברשות שונות בשביל ליצור טקסטורות חדשות.
אני מחפשת השראות בנוף היום-יומי או ברחבי האינטרנט ויוצרת קולאז' של דברים שתפסו אותי, שבעזרת החיבורים ביניהם מקבלים פרשנות חדשה.
כשאני משרבטת באופן ידני אני מאוד אוהבת להשתמש בטושים הכי פשוטים שיש וגם במרקרים זוהרים בשילוב עם עטים דקים.

עטים דקים, טושים ומרקרים.

באיזה ספר סקיצות את משתמשת?

רוב ספרי הסקיצות שלי הם מחברות A5 חלקות או משובצות.
ואייפד כמובן (:

השראות מהנוף היום-יומי או מרחבי האינטרנט.
https://www.lianbronstein.com/
https://www.behance.net/lianbro
https://www.instagram.com/lian.br/
התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.