עכשיו קוראים
ע' אבני חן

ע' אבני חן

מאז ומתמיד נמשכו בני האדם לאבני חן בשל היופי והייחודיות שלהן. 

המעצבת הדס שרף בוסל נותנת לנו טעימה מעולם הצורפות אותו היא חיה ונושמת.

ספרי לנו על ה-ע' שעיצבת. 

עיצבתי ע' מאבני חן. אבני חן נוצרות בלחצים ומינרלים בתוך אמא אדמה. מאז ומתמיד האנושות הוקסמה מהן. הקסם של האבנים הוא מעבר ליופי, הן נחשבות לבעלות סגולות. כצורפת שמעבירה שיעורי צורפות וסדנאות, אני שמה לב שרוב התלמידים שמגיעים אלינו נמשכים מאוד לאבני חן ולעבודה איתן יותר מכל סוגי הטכניקות האחרות שיש לצורפות להציע. יש בהן משהו מהפנט ברמת התת מודע.

הציגי את עצמך לקוראות וקוראי המגזין. 

שמי הדס, אני בעלת בית ספר לצורפות בבאר שבע יחד עם בן הזוג שלי שהוא גם השותף שלי לעסק. הכרנו כשהיינו סטודנטים לצורפות במכללת תל חי. כיום אנחנו מעבירים את המקצוע המדהים הזה לתלמידים שלנו בבאר שבע ובאיזור הדרום בכלל.

הדרך שלי לצורפות הייתה לא שגרתית – בתחילתה למדתי לתואר לחינוך. בשנה השנייה לתואר הרגשתי כבר שחוקה וזה השפיע על כל רבדי החיים. בעקבות תחושותיי מצאתי חוג צורפות במכללה בשביל הנשמה ושם התאהבתי. בשנה שאחרי כבר מצאתי את עצמי במסלול צורפות המקצועי ושם גיליתי את האמנית שבי. פתאום היה לי מקום בעולם, הרגשתי שייכת וכל הרעשים הפנימיים נווטו לתוך המתכת.

עצה לסטודנט/ית? 

תיצרו מתוך הבטן, מהמקום הכי ילדי שבכם. אחרי שתצאו להגשים את הקריירה שלכן/ם אתם תשימו לב שאולי 12% מהעבודה זה עיצוב כמו שלמדתם וכל השאר זה מיומנויות אחרות שאתן/ם תצטרכו לפתח כדי לשגשג. לכן בשנות ה20 שלכן/ם, הכי חשוב שתפתחו חוסן נפשי ויציבות להמשך הדרך, ובמקביל אל תשכחו להנות.

מוזמנים להציץ בעמוד האינסטגרם שלנו!

https://www.instagram.com/tzorfut_in_beer_sheva/

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.