עכשיו קוראים
ע' אורגנית

ע' אורגנית

כשמחפשים סמל קטן שאמור לתת לנו תמצית של רעיון במבט אחד, העסק הופך להיות מאוד לא פשוט למי שנמצא מאחורי הקלעים. המעצבת הגרפית אתל יוסיפון מעצבת לכולעיצוב ע' בסגנון "לוגואי" ומחברת אותנו לעולם המיתוג ולהשראות שלה ליצירת לוגו.

ספרי לנו על ה-ע' שעיצבת. 

כשמדובר בלוגו או בכל פריט שמכיל באופן מרוכז מידע ואופי, אני מאוד אוהבת לעצב באמצעות צורות אורגניות וליצור מהן משהו חדש. רציתי ש-הע‘ שלי תהיה פשוטה אך יחד עם זאת שובבה ושמחה – כמוני 🙂 בחרתי בעיגול כבסיס בגלל שהאות ע‘ דומה לצורה של העין בטבע. חתכתי, סידרתי מחדש ויצרתי צורה חדשה. השתמשתי בצבעוניות של CYAN ו- RGB, צבעי יסוד שיחד יצרו קומפוזיציה שמחה ועליזה. לבסוף דייקתי עם הוספת העין "האנושית".

הציגי את עצמך לקוראות וקוראי המגזין. 

אני אתל, בת 46. נולדתי בקולומביה ועליתי לארץ בגיל 17. בצעירותי למדתי עיצוב תעשייתי ואחרי 15 שנה בהייטק חזרתי לעיצוב הגרפי. אני נשואה באושר ואמא לבן ובת. כרגע מפתחת את הבייבי השלישי שלי, Studio LeanUX. אני אוהבת ליצור מיתוג לעסקים מתחילים ומשם השמיים הם הגבול – אתרים  ואפליקציות בעיצוב ששם דגש על חווית משתמש, פרסום דיגיטלי ברשתות, עיצוב לדפוס ועוד ועוד.

עצה לסטודנט/ית? 

תקופת הלימודים היא קסומה, מהנה, כיפית, אפשר להתפרע בה, והיא בעצם לעולם לא מסתיימת. תחום העיצוב הוא בתנועה מתמדת, הטרנדים משתנים כל הזמן, הטכנולוגיות מתחדשות ולנו רק נשאר להמשיך להינות בים האפשרויות שהוא התחום שבחרנו. 

קונפוציוס אמר: "תבחר משלח יד שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד שוב עוד לעולם".

בהצלחה לכולם!

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.