עכשיו קוראים
ע' מונדיאל

ע' מונדיאל

לרגל גמר המונדיאל שיערך ממש היום, המעצב טל ניסים מפגיש עם "כולעיצוב" עם הנושא החם של החודש ומציג פרשנות גרפית משלו לסמל הרשמי של המונדיאל הנוכחי.

טל, ספר לנו על ה-ע' שעיצבת. 

עיצבתי ע׳ לכבוד חודש המונדיאל, בהשראת הסמל הרשמי של מונדיאל 2022 בקטאר. הלוגו בנוי מקימורים שדומים לדיונות המדבר במדינה. הלולאה מתארת את הספרה 8 – תזכורת לשמונת האצטדיונים שמארחים את המשחקים. בנוסף, הלוגו מרפרר לסמל האינסוף המשקף את אופיו של המונדיאל. הסמל מזכיר לי גם צעיף צמר מסורתי, אותו לובשים ברחבי העולם ובאזור המפרץ. 

הצג את עצמך לקוראות וקוראי המגזין. 

שמי טל ניסים, בן 19, חייל. אני אוהב מאוד גרפיקה, זה התחיל כתחביב ועם השנים הפך לעבודה ולעיסוק משמעותי בחיי. את רוב הידע שלי בתחום למדתי באופן עצמאי עם השנים, עם הרבה ניסוי וטעייה בתוכנות השונות. מעבר לגרפיקה יש לי חיבור חזק לעולם המחשבים שמתחבר לשירות הצבאי שלי. אני משלב לזה פרויקטים קטנים של גרפיקה לשלל חברות, ומכוון להמשיך ולהרחיב את הידע בנושא ולעשות כמה קורסים בתחום ה-UX/UI.

עצה לסטודנט/ית? 

אמנם אני עדיין לא בנעליים של סטודנט אבל אני יכול להגיד כמעט בוודאות שהכי חשוב זה לאתגר את עצמכם ולזכור שאתם עושים את הדבר שאתם הכי אוהבים ומתחברים אליו. לצד הלימודים וההשקעה הרבה כדאי גם לזכור לקחת רגע הפסקה, להנות כמה שאפשר מהתקופה הזאת, לסדר את המחשבות ולהמשיך בדרך במלוא המרץ.

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.