עכשיו קוראים
ע' מחאה

ע' מחאה

ספרי לנו על הע' שעיצבת

ה-ע' שעיצבתי מתייחסת למחאות המתמשכות לאחרונה בישראל, בהן אזרחים נלחמים באומץ רב למען זכויותיהם ונגד הניסיונות של הממשלה לערער את מערכת המשפט. הסגנון הסאטירי הוא בהשראת הקומיקס האייקוני של ה"ניו יורקר", והוא מדגיש את האבסורד של ממשלה לא יציבה שמנסה לצבור כוח מופרז על חשבון אזרחיה. באמצעות שימוש באמצעים ויזאוליים אני מדגישה את חומרת המצב, ואת הצורך בעירנות מול כרסום העקרונות הדמוקרטיים.

הציגי את עצמך לקוראות וקוראי המגזין.

אני איילין שלבי, Eileen Selby, סטודנטית בחילופין בפקולטה לעיצוב, מעצבת ומאיירת עם רקע בעיצוב מוצר. אני מעריצה ושואבת השראה מהקומיקס של מגזין ה"ניו יורקר". מחברת הסקיצות שלי מבחינתי היא דבר נחוץ וחיוני לפיתוח ומחקר של רעיונות, ואני משתמשת בדרך כלל גם בפורמט ידני וגם בפורמטים דיגיטליים. ציור של אנשים מרתק אותי במיוחד, ואחרי המון עבודה על טכניקה מצאתי את הדרך שעוזרת לי לתעד פרצופים בביטחון ובמינימום קווים. כסטודנטית בחילופים, יוצא לי להיחשף להמון טכנולוגיות מתפתחות בעיצוב ואני בוחרת לאמץ אותן. אני צופה עתיד מזהיר ומרגש לכל מה שקשור בפיתוח של עולם הסקיצות/איור/ציור ושרטוט לצד ההתפתחות של הבינה המלאכותית.

עצה לסטודנט/ית?

לעולם אל תירתעו ותמנעו מהתנסויות. אל תפחדו לשאול שאלות – כשעברתי לגור בגרמניה זו היתה הדרך ללמוד על התרבות, השפה והמסורות שלהם. שאילת שאלות וחיפוש תחשוף אתכם לשפע של ידע ונקודות מבט שונות וחדשות שיגרמו לכם לצמיחה משמעותית כמעצבים. למי שאוהב לצייר כמוני, תרגול עקבי הוא חיוני לצבירת הביטחון. אל תפחדו לטעות. זה נכון ותקף לגבי כל דבר שתרצו להשתפר ולהיות טובים בו. תישארו עם ראש פתוח לטכנולוגיות חדשות וכלים מתפתחים ומצאו איזון בין המדיומים המסורתיים לבין הדיגיטליים והחדשים. זכרו שהתשוקה שלכם היא הנכס הגדול ביותר שלכם – תנו לה לתדלק את היצירתיות והשאפתנות שלכם תוך כדי פיתוח וחידוד הכישורים שלכם.

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.