עכשיו קוראים
ע' מכוונת מטרה של ליאל בומברג.

ע' מכוונת מטרה של ליאל בומברג.

ליאל, ספר לי על הע׳ שעיצבת.

"החלק האהוב עלי באות ע׳ הוא הדמיון שלה לצורת חץ שמצביע על הפינה הימנית למטה ↘ (אחד הסימבולים האהובים עלי!). עיוותתי את החץ ושיחקתי עם הצורה שלו כדי שיתאים למילה. רציתי לעצב משהו מינימליסטי, אבל עם נוכחות".

הצג את עצמך לפני קוראי המגזין.

"היי היי ושלום לכולןןןן! נעים מאוד, אני ליאל בומברג, מעצב רב-תחומי במרחב שבין עיצוב לאמנות, בדגש על העולם הווירטואלי ותרבות קווירית. בעזרת אמצעים שונים ושיתופי פעולה אני מחפש את הגבול בין עולמות שלאו דווקא מתחברים ובוחן את הדרך שבה הם משפיעים על חיינו.

"הצגתי השנה את תערוכת היחיד הראשונה שלי 'איך ליצור חברים אונליין' בגלריה אינדי לצילום בתל אביב, שבה אירחתי כ-75 אמנים שונים שהכרתי דרך האינטרנט. אני שותף, מעצב גרפי ומנהל אמנותי בליין המסיבות ״פאג״, מייסד הגלריה האינטרנטית 'גגגלללרררייי', מנהל ביום-יום סטודיו לקריאייטיב בשם Studio 50x70cm והקמתי השנה עסק לבגדי-ים קוויריים בשם SYS Company. אני גם עובד על עוד כמה פרויקטים מסקרנים שייחשפו במהלך 2022".

איזו עצה תיתן לסטודנט/ית?

"הדבר הכי טוב שהצלחתי לקחת מלימודי העיצוב הוא היכולת לייצר עולמות ולפתח מותגים מאפס. בלימודים קל לנו, המעצבים, להישאב לעולמות כמו פרסום או הייטק, אבל העצה שלי היא לנסות ולחשוב מה באמת הייתם רוצים לעשות. אני מאמין שהיכולת הכי חשובה שלנו בתור מעצבים היא ליזום, להקים, לחבר ולנהל עסקים מקוריים, וזה גם האימפקט שלנו.

"קחו אותי כדוגמה – תרבות קוויר היא משהו שמעסיק אותי בכל דבר שאני עושה. שמתי לב שהתחום הזה לא מפותח בארץ והחלטתי להרים את הכפפה. חוץ מזה שאני מתעסק ביום-יום שלי בדבר שהכי מסקרן אותי, אני עובד עם הא.נשים האהובים עליי ובעיקר מרגיש תחושת סיפוק מהיכולת להשפיע תרבותית על הסביבה שלי.

"ביום שישי, 24.12.21, אחבר בין שני מותגים שלי: פאג וגגגלללרררייי לתערוכת ויג׳יי שתתקיים לילה אחד בלבד. אתם מוזמנים להגיע ליהנות מהמסיבה ולראות במשך כל הלילה עבודות וידיאו ארט, תלת מימד וכל מה שביניהם. האוצרות לתערוכה היתה דרך האינטרנט בפנייה ישירה לאמנים שהכרתי. אז הנה עוד טיפ – צרו קשרים וירטואליים, לא רק פיזיים".

https://50x70cm.com סטודיו קריאייטיב בניהולו

https://www.gggaaallleeerrryyy.com גלריה אינטרנטית

https://www.sys.company אתר בגדי הים הקוויריים של ליאל

https://www.pagtlv.com אתר ליין המסיבות ״פאג״ בניהולו האמנותי

https://www.facebook.com/events/632186081145983/?ref=newsfeed לינק לאירוע של ליאל ב24.12

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.