עכשיו קוראים
ע' Golden Hour

ע' Golden Hour

לכולנו יש רגעי נחת פסטורליים במהלך היום, והם התרופה הכי טובה ללחץ או למצב רוח לא טוב. ספיר כהן מביאה לנו ע' שבועית מתוך רגע אחד כזה של נחת. 

ספרי לנו על ה-ע' שעיצבת. 

ה-ע' שלי לוקחת השראה מימי החורף שבהם השקיעות מדהימות ביופיין – שעת הזהב (Golden Hour) הופכת להיות השעה האהובה עליי. ואם כבר לקחתי רגע אהוב, מיקמתי אותו במקום האהוב עליי – הים.

הציגי את עצמך לקוראות וקוראי המגזין. 

אני ספיר, בת 26, במקור ממושב ניצני עוז אבל – כמו שכבר גיליתי לכם – יש בי אהבה גדולה לים ולכן עברתי לגור 10 דקות ממנו, בנתניה. אני סטודנטית במחלקה לעיצוב פנים במכון הטכנולוגי HIT וכתבת במגזין "כולעיצוב" של הפקולטה.

אני יוצרת בכמה טכניקות, אבל הפעם בחרתי ליצור את ה-ע' שלי לא באופן ידני אלא דיגיטלי. אם תצמצמו את העיניים, תבחינו בשני גולשים קטנטנים בים המצויר שלי. אני גולשת כמעט עשור אבל בתקופה האחרונה הגלשן שלי נשאר יבש בגלל העומס בלימודים. בכל זאת הוא תמיד יהיה שם, בדיוק כמו שהים תמיד יהיה שם, יחכה ויקבל אותי בזרועות פתוחות ברגע שאשוב אליו.

עצה לסטודנט/ית? 

נכון שהגלשן שלי לא ראה את הים כבר תקופה, אבל בכל פעם שאני צריכה אוויר אני הולכת לים, מתיישבת, נושמת את הטוב הזה ומנקה את המחשבות. הטיפ שלי הוא לדעת מתי הגוף והנפש מבקשים הפסקה, ולתת להם אוויר. 

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.