עכשיו קוראים
קופסת הפתעה! – קול קורא של מרכז היזמות והחדשנות של HIT

קופסת הפתעה! – קול קורא של מרכז היזמות והחדשנות של HIT

FUTURE – מרכז היזמות והחדשנות של HIT – הוא בית ליזמים צעירים ולאלה שמתעניינים ביזמות ורוצים ללמוד ולהרחיב את הידע שלהם בתחום.

איפה אפשר לפגוש אותנו?

בקורסי היזמות הנלמדים במסגרת בית הספר ללימודים רב-תחומיים או בתוכניות, בהרצאות ובסדנאות הפתוחות לכל הסטודנטים ומתקיימות לאורך השנה. פעילויות אלה כוללות בין היתר פיתוח כישורים רכים כגון עמידה מול קהל, ניהול זמן, אנגלית עסקית מיתוג אישי ופיץ' מנצח, וכן היכרות עם עולמות היזמות בדיגיטל והשתתפות בתחרויות ובאתגרים.

פעילויות במרכז.

מתוך פעילות מרכז היזמות FUTURE צמחה קהילת היזמות שלנו, המונה כבר כ-150 סטודנטים יזמים שלוקחים חלק בפעילויות שלנו ומוסיפים תנופה אדירה למרכז. מעוניינים.ות להצטרף? רוצים.ות לשמוע על ההאקתונים שלנו ועל המסלולים לליווי אישי של פרויקטים שלכם.ן? פנו אלינו: innovation@hit.ac.il.

פרויקט קופסת ההפתעה 

בימים אלה משיק מרכז היזמות את PEAKABOX, פרויקט הקופסה הסודית המיועד לסטודנטים, לבוגרים ולסגל של הפקולטה לעיצוב. פרויקט PEAKABOX משלב את טרנד קופסאות ההפתעה עם הכישרון והיצירה הייחודית של כל אחד ואחת מכם, ומטרתו לחשוף אתכם.ן ואת העבודות שלכם.ן לקהל הרחב. כל קופסת הפתעה תכיל כמה יצירות אמנות ועיצוב ייחודיות וקומפקטיות של סטודנטים.ות, בוגרים.ות וסגל המרצים.ות של הפקולטה שיבחרו להשתלב בפרויקט יחד עם פרטי הקשר של המשתתפים.

הפריטים שייבחרו נדרשים להתאים בגודלם ובמשקלם לקופסה בגודל 10*20*30 ס"מ. הם יירכשו מכם על ידי מרכז היזמות ויימכרו כחלק מקופסת הפתעה.

איך להגיש מועמדות?

שלחו צילום של הפריט המוצע והתחייבות בכתב לייצר מינימום 20 יחידות ממוספרות של אותו האובייקט ל-innovation@hit.ac.il לא יאוחר מ-31.1.2022.

מחכים.ות להיות מופתעים.ות מהעבודות שלכם.ן!

התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.