עכשיו קוראים
שקנאי הקניות: שיתוף פעולה עם פלג דיזיין

שקנאי הקניות: שיתוף פעולה עם פלג דיזיין

[column]

שיתוף פעולה עם שחר פלג מחברת peleg design הכניס את הסטודנטים אל עולם הגדג'טים. היצירה סביב ערכים של הומור, חדשנות, דימויים וסטיילינג אולי נראת קלילה וכיפית אך דרושה חדות אבחנה כדי ליצור חוויה מעניינת ומאתגרת.

עפרה אוברמן, עיצוב תעשייתי

[/column] [column]

שחר פלג התחיל את דרכו בלימודים במכון הטכנולוגי חולון. הוא למד במחלקה לעיצוב פנים ולקח קורס אחד של המחלקה לעיצוב תעשייתי, שהנחה פרופ' גד צ'רני. בקורס הזה עיצב פלג את המוצר הראשון שלו בעיצוב תעשייתי, chain, מעמד לבקבוק יין משרשרת ברזל. מהמוצר הזה שחר התחיל את דרכו כמעצב מוצר עצמאי, וממנו גם צמחה חברת peleg design שהקים אחרי הלימודים.

כיום, שנים אחרי, פלג חזר למכון, והפעם כדי ליצור שיתוף פעולה עם המרצים לוקה אור וקרן תומר מהמחלקה לעיצוב תעשייתי. מטרת הקורס הייתה עיצוב גדג'טים לסביבת הבית. כל סטודנט בחר לעצמו תחום או איזור ביתי להתמקד בו. סטודנטים רבים בחרו לפתח מוצרים חדשים לאחד האיזורים המרכזיים בתחום הגדג'טים, הוא המטבח, שגילה שישנן אין סוף אפשרויות לחדש. המוצרים לאזור הזה כללו קישוט שולחן, מלח ופלפל ומוצרי אפייה ובישול. איזורים נוספים שסטודנטים יצרו מוצרים חדשים עבורם הם לאיזור המקלחת, לגינון ביתי ולתחום המשרד. מתוך שלל הפרוייקטים בחר שחר פלג שלושה זוכים: את עיצוביהם של אורי כהן, ים אמיר ויעל חסיד. הנה כמה מהתוצרים:

[caption id="attachment_4776" align="aligncenter" width="750"]אביזר לאחזקת כף ומכסה סיר בזמן הבישול, בעיצובו של אורי כהן אביזר לאחזקת כף ומכסה סיר בזמן הבישול, בעיצובו של אורי כהן[/caption] [caption id="attachment_4088" align="aligncenter" width="750"]מיכל רטבים נישא, בעיצובה של יעל חסיד מיכל רטבים נישא, בעיצובה של יעל חסיד[/caption] [caption id="attachment_4089" align="aligncenter" width="750"]ארנק נישא על תיק, בעיצובה של שני אלבז ארנק נישא על תיק, בעיצובה של שני אלבז[/caption] [caption id="attachment_4088" align="aligncenter" width="750"]מיכל רטבים נישא, בעיצובה של יעל חסיד מיכל רטבים נישא, בעיצובה של יעל חסיד[/caption] [caption id="attachment_4087" align="aligncenter" width="750"]מעמד לסכיני שף, בעיצובו של רועי שלם מעמד לסכיני שף, בעיצובו של רועי שלם[/caption] [caption id="attachment_4086" align="aligncenter" width="750"]ערכת סכו"ם נישאת, בעיצובה של עפרה אוברמן ערכת סכו"ם נישאת, בעיצובה של עפרה אוברמן[/caption] [caption id="attachment_4085" align="aligncenter" width="750"]כף מידה לאבקת כביסה המשמשת גם כאטב, בעיצובה של ענת בקר כף מידה לאבקת כביסה המשמשת גם כאטב, בעיצובה של ענת בקר[/caption] [caption id="attachment_4084" align="aligncenter" width="750"]אביזר לפיזור אבקת סוכר, בעיצובה של שירי מרון אביזר לפיזור אבקת סוכר, בעיצובה של שירי מרון[/caption] [caption id="attachment_4083" align="aligncenter" width="750"]אביזר לעצירת וילון האמבטיה, בעיצובה של קרן דהן אביזר לעצירת וילון האמבטיה, בעיצובה של קרן דהן[/caption] [caption id="attachment_4082" align="aligncenter" width="750"]מחזיק מברשת שיניים בדמות מנקה חלונות, בעיצובו של שמואל פינקלשטיין מחזיק מברשת שיניים בדמות מנקה חלונות, בעיצובו של שמואל פינקלשטיין[/caption] [caption id="attachment_4081" align="aligncenter" width="750"]צלחת עוגיות, בעיצובה של נוי מאירי צלחת עוגיות, בעיצובה של נוי מאירי[/caption] [caption id="attachment_4091" align="aligncenter" width="750"]שקית קניות מתקפלת, בעיצובה של שי אלפיה שקית קניות מתקפלת, בעיצובה של שי אלפיה[/caption] [/column]
התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.