עכשיו קוראים
שרפרפים

שרפרפים

[column]

תערוכת שרפרפים שמוצגת כעת בגלריה ויטרינה שבמכון הטכנולוגי חולון מציגה מבחר מגוון של שרפרפים המבוססים על ארבע חתיכות עץ זהות אותן קיבלו המשתמשים כחומר הגלם הבסיסי ועליהם הוסיפו מכל הבא ליד בכדי ליצור שרפרף.

שגיא שכטר ואריאל אלטלף

[/column] [column]

 

את השרפרפים המוצגים יצרו מעצבים תעשייתיים, מרצים במחלקה לעיצוב תעשייתי, ובהחלט ניתן לראות גישות רבות להתמודדות עם האתגר, החל מתוספות שונות (ומשונות) עד להיעלמות מוחלטת של חומר הגלם המקורי.

 

[caption id="attachment_6283" align="aligncenter" width="745"] סטודיו רדיש[/caption]

 

את התערוכה אצר גיא בר-סיני, מעצב תעשייתי בוגר המכון, שסיים את לימודיו רק בקיץ האחרון ועסק בפרוייקט הגמר שלו במתיחת גבולות של שיטת הקוד הפתוח וDIY: "בעולם בו גישת הקוד הפתוח בעיצוב צוברת פופולריות הולכת וגדלה עולות שאלות בדבר מערכת היחסים בין המעצב לבין המשתמש. חפצים המעוצבים בגישת הקוד הפתוח מגיעים לרוב כקבצים "סגורים", כלומר, המשתמש מוריד קבצים קבועים של אובייקט, המלווים בהוראות הרכבה. לצד היות הקבצים "סגורים" ישנם לא מעט משתמשים הבוחרים להתערב בהוראות ההרכבה של מוצרים אלו במהלך בנייתם. דבר היכול לבוא לידי ביטוי בתוספת או החלפת צבעוניות, בשינוי המבניות, בשינוי ייעוד ועוד. כאשר מהלך זה קורה ללא הכוונתו ותכנונו של המעצב שהעלה את הקובץ לרשת."

 

[caption id="attachment_6280" align="aligncenter" width="745"] איילון ערמון[/caption]

 

התערוכה מוצגת עד ה27/1/17 בגלריה ויטרינה ע"ש ג'וליה מזרחי

מכון טכנולוגי חולון H.I.T

גולומב 52, חולון

א'-ה' 10:00-17:00

[/column]
התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.