עכשיו קוראים
תארים מתקדמים בתולדות האמנות ובתרבות חזותית [האוניברסיטה העברית, י-ם. להגשה: 1.2.2018]

תארים מתקדמים בתולדות האמנות ובתרבות חזותית [האוניברסיטה העברית, י-ם. להגשה: 1.2.2018]

קול קורא
הכנס הארצי לסטודנטים/ות לתארים מתקדמים בתולדות האמנות ובתרבות חזותית
האוניברסיטה העברית, ירושלים
15-16 במאי 2018

הכנס הארצי לסטודנטים/ות לתארים מתקדמים בתולדות האמנות ובתרבות חזותית יתקיים בבית הספר בצלאל ב־15-16 במאי 2018.

התכנית לתואר שני למדיניות ותיאוריה של האמנויות, בצלאל, החוג לתולדות האמנות, האוניברסיטה העברית והתוכנית לתואר שני בעיצוב, שנקר, מתכבדים להזמין סטודנטים וסטודנטיות לתארים מתקדמים בלימודי תרבות חזותית, תולדות האמנות, ארכאולוגיה, עיצוב, אדריכלות, אורבניזם ומוזיאולוגיה להגיש הצעות להצגת מחקריהם/ן במסגרת הכנס השנתי. הכנס מעניק במה למחקרים עכשוויים של תלמידים/ות מכל האוניברסיטאות ומוסדות להשכלה גבוהה בישראל. כנס מחקרי זה מבקש לחבר בין השיח על תולדות האמנות עם השיח של תרבות עכשווית ואמנות עכשווית. שילוב זה יאפשר להיחשף לכיווני מחקר מגוונים, לשפוך אור על מורכבות המציאות בעבר ובהווה ולהוסיף נקודות מבט על עולם האמנות. ההצעות להרצאות בכנס יכולות לעסוק במגוון התחומים בלימודי תולדות האמנות והתרבות החזותית, ביניהם נושאים העוסקים בתיאוריה, בהיסטוריה, בסוצליולוגיה במתודולוגיה, במקרי בוחן ובהיבטים פרקטיים של מעשה האמנות, כמו גם בהצגתן של עבודות אמנות ועיצוב.
הצעות להרצאות במסגרת הכינוס יכללו:
1. הצעה להרצאה באורך של עד 300 מילים.
2. קורות חיים מקוצרים להצגה בכנס (עד 200 מילים) הכוללים את שמכם, כותרת המחקר, שלב הלימודים (תואר שני/ שלישי), מסגרת אקדמית, כתובת דוא"ל ומספר טלפון.
ההרצאות בכנס לא יעלו על 20 דקות (דהיינו עד 9 עמודים כתובים בפונט 12, ברווח כפול). מועד אחרון להגשת הצעות 1 בפברואר 2018. כתובת למשלוח הצעות: artstudents2017@gmail.com
ד"ר לולה קנטור-קזובסקי
artstudents2017@gmail.com
02-5583871
התגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.